YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ

SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

2018-2019 Eğitim-Öğretim Bahar Yarıyılı Final Sınav Programı (Birinci Öğretim ve İkinci Öğretim)

1. Sınıf

Final Sınav Programı (Birinci Öğretim ve İkinci Öğretim)

 

 

Dersin Kodu ve Adı

 

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Yeri

 

Sorumlu Öğretim Elamanı

 

AIT 102 Atatürk İlk. ve İnk. Tar. II

10.06.2019

10.00

C-405, C-406

Doçent Doktor Zübeyir BÜTÜNER

ING 102 Yabancı Dil (İNGİLİZCE) II

11.06.2019

13.00

C-405, C-406

Öğretim Görevlisi Mahinur BİLGİ

SOS 114 Halkla İlişkiler

12.06.2019

11.30

C-405, C-406

Doktor Öğretim Üyesi Simge EMEKÇİ

SOS 102 Sosyolojiye Giriş II

13.06.2019

11.30

C-405, C-406

Doktor Öğretim Üyesi Ejder ÇELİK

SOS 110 Edebiyat Sosyolojisi

14.06.2019

11.30

C-405

Doktor Öğretim Üyesi Ejder ÇELİK

SOS 104 Sosyal Antropoloji

17.06.2019

10.00

C-405

Doktor Öğretim Üyesi Esra GEDİK

FEL 104 Felsefe Tarihi

18.06.2019

10.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Mümtaz Levent AKKOL

SOS 108 İktisat I

19.06.2019

10.00

C-405, C-406

Doçent Doktor İbrahim DOĞAN

SOS 106 Türk Düşünce Tarihi

19.06.2019

11.00

B-101

Doktor Öğretim Üyesi Esra GEDİK

TDL 102 Türk Dili II

20.06.2019

14.00

C-405, C-406

Okutman Hale Nur AKGÜL

2. Sınıf

Final Sınav Programı (Birinci Öğretim ve İkinci Öğretim)

Dersin Kodu ve Adı

 

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Yeri

Sorumlu Öğretim Elamanı

 

SOS 206 İktisat Sosyolojisi

10.06.2019

17.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Alper MUMYAKMAZ

FEL 204 Mantık II

11.06.2019

10.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Hülya ÇAKIR

PSK 202 Sosyal Psikoloji

12.06.2019

15.30

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Ejder ÇELİK

FEL 206 Sanat Felsefesi

13.06.2019

14.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Mümtaz Levent AKKOL

SOS 202 Sosyolojik Düşünce Tarihi II

14.06.2019

14.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Esra GEDİK

SOS 204 Türkiye’de Sosyolojinin Gelişimi II

17.06.2019

14.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Esra GEDİK

SOS 210 Toplumsal Hareketler

18.06.2019

11.30

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Pınar ÖZMEN

SOS 226 Sosyal Politika

19.06.2019

11.30

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Hülya ÇAKIR

PSK 204 Gelişim Psikolojisi

20.06.2019

11.30

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ

3. Sınıf

Final Sınav Programı (Birinci Öğretim ve İkinci Öğretim)

Dersin Kodu ve Adı

 

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Yeri

Sorumlu Öğretim Elamanı

 

SOS 324 Siyaset Sosyolojisi

10.06.2019

14.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Pınar ÖZMEN

SOS 308 Türkiye’nin Toplumsal Yapısı

11.06.2019

11.30

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Alper MUMYAKMAZ

SOS 322 Göç Sosyolojisi

12.06.2019

14.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Mümtaz Levent AKKOL

SOS 312 Saha Araştırmaları ve Uygulamaları

13.06.2019

15.30

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Esra GEDİK

SOS 302 Çağdaş Sosyoloji Teorileri II

14.06.2019

15.30

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Ejder ÇELİK

SOS 306 Araştırma Yöntem ve Teknikleri II

17.06.2019

15.30

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Ömer ÇALIŞKAN

SOS 318 Sosyal Hizmetler

18.06.2019

14.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Hülya ÇAKIR

SOS 304 Toplumsal Cinsiyet Sosyolojisi

19.06.2019

14.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Esra GEDİK

PSK 302 Öğrenme Psikolojisi

20.06.2019

10.00

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi İbrahim DADANDI

4. Sınıf

Final Sınav Programı (Birinci Öğretim ve İkinci Öğretim)

Dersin Kodu ve Adı

 

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Yeri

Sorumlu Öğretim Elamanı

 

SOS 426 Tarihsel Sosyoloji

10.06.2019

11.30

B-101, B-201, B- 104, B- 204

Doktor Öğretim Üyesi Alper MUMYAKMAZ

SOS 404 Türkiye’nin Siyasal Yapısı

10.06.2019

15.30

B-101, B-201, B- 104,

Doktor Öğretim Üyesi Gökberk YÜCEL

SOS 418 Köy Sosyolojisi

11.06.2019

14.00

B-101, B-201, B- 104

Doktor Öğretim Üyesi Hülya ÇAKIR

SOS 424 Sağlık Sosyolojisi

11.06.2019

16.00

B-101, B-201, B- 104

Doktor Öğretim Üyesi Mümtaz Levent AKKOL

FEL 402 Eğitim Felsefesi

12.06.2019

10.00

B-101, B-201, B- 104

Doktor Öğretim Üyesi Mümtaz Levent AKKOL

SOS 406 Hukuk Sosyolojisi

13.06.2019

10.00

B-101, B-201, B- 104

Doktor Öğretim Üyesi Alper MUMYAKMAZ

SOS 402 Değişim Sosyolojisi

14.06.2019

10.00

B-101, B-201, B- 104

Doktor Öğretim Üyesi Esra GEDİK

 

16 Mayıs 2019 Perşembe

SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ