YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Yüzde Ona Giren Öğrenci Listesi (Kesin Liste)

 

 

 

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

BAŞARI SIRALAMASI BAZINDA, YÜZDE ONA GİREN ÖĞRENCİ LİSTESİ

(Sıralamalar Dönem Not Ortalamasına Göre Yapılmıştır)

 

Yüzde Ona girebilmek için Şartlar:

1- Bugüne kadar alınması gereken bütün dersleri almış ve başarmış  olmak. (Başarısız ders ve eksik ders  olmayacak)

2- Dönem not ortalaması sıralamasında, yüzde onluk dilimde olmak.

KESİN LİSTE

 

Tarih İ.Ö Birinci Sınıf

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16105217028

ALPARSLAN

ÜNALMIŞ

3,50

2

16105217002

ABDURRAHMAN

CENİK

3,38

3

16105217014

İBRAHİM

KOÇPINAR

3,38

 4

16105217024

TEKİN

ULUÇ

3,06

5

16105217031

RABİYA

BATUR

2,69

6

16105217020

SERHAT

KORKMAZ

2,63

7

16105216047

OĞUZ

TEKİN

2,50

8

16105217005

KÜBRA

KOŞMAZ

2,50

8

16105217095

ÜLKÜ NUR

BAŞ

2,50

 

Tarih İ.Ö İkinci Sınıf

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16105216021

ÇELEBİ

BARAN

3,56

2

16105216086

SEDA

ŞAHİN

3,44

3

16105216054

ELİF NUR

YÜREKLİ

3,44

4

16105216062

AYŞEGÜL

MOL

3,30

 5

16105216025

VOLKAN

MEMİŞ

3,11

 6

16105216018

EKREM

DOĞRU

3,11

7

16105216006

OSMAN

ÖZTÜRK

3,11

8

16105216005

NURCAN

BULUT

3,06

 

 

 

 

Tarih İ.Ö Üçüncü Sınıf

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16105215017

MUSTAFA

ALTIN

3,71

2

16105215014

MEHMET

SARI

3,64

3

16105215006

FADİME

KOÇER

3,57

4

16105215072

İBRAHİM

GÜNEŞ

3,50

5

16105215020

SEÇİL

KESİCİ

3,50

6

16105215085

EMİNE

YILMAZ

3,43

7

16105215051

MEMNUNE BÜŞRA

ŞANAL

3,43

 

Tarih İ.Ö Dördüncü Sınıf

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16105214035

ADEM

DİBEKLİ

3,77

2

16105214001

ADEM SERDAR

TÜRÜDİ

3,77

3

16105214030

NURAN

KILIÇ

3,69

4

16105214003

SONGÜL

BAZĞAN

3,69

5

16105214073

MUHAMMED

YILMAZ

3,65

6

16105214096

AZİME

AÇIKGÖZ

3,62

7

16105214052

MERYEM

KÖSEOĞLU

3,62

8

16105214040

ŞÜKRAN

ALTUN

3,62

8

16105214042

DERYA

TATLIER

3,62

8

16105214029

ABDURRAHMAN

AYRI

3,62

 

 

 

 

Sosyoloji İ.Ö Birinci Sınıf

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16108217010

ZEKİYE

BENCİL

3,50

2

16108216045

BURAK

KIZILIRMAK

3,46

3

16108217051

HÜSEYİN İSLAM

BİNBOĞA

3,46

4

16108216032

AYÇANUR

KARABULUT

3,21

5

16108217002

FATMA

SİPAHİ

3,18

6

16108217013

BERSUN

UYAR

3,18

6

16108217016

ŞEYDA

TOKSÖZ

3,18

6

16108217039

HATİCE

DOĞANAY

3,18

6

16108217044

EMRE

TERZİ

3,18

 

Sosyoloji İ.Ö İkinci Sınıf

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16108216054

ÖZDE

TUZCU

3,56

2

16108216065

İMEN

ÇEKER

3,44

3

16108216055

TUĞBA

NAZLIM

3,44

4

16108216002

ŞEYMA

GÜLTEKİN

3,39

 5

16108216059

NURAY

ÇELİK

3,33

6

16108216024

SEHER

KAVALCI

3,31

6

16108216008

PEMBE NUR

FIRAT

3,31

 

 

 

Sosyoloji İ.Ö Üçüncü Sınıf

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16108215052

SİNEM

YAŞAR

3,90

2

16108215046

BÜŞRA

YAZAN

3,67

3

16108215048

NURSEMA

GÜL

3,63

4

16108215009

BÜŞRA

ERTAN

3,62

5

16108215064

DENYA

KAHRAMAN

3,62

6

16108215024

DERYA

DÖLEK

3,60

 

 

 

 

TDE İ.Ö Birinci Sınıf

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16101217017

SEMANUR

YAĞMUR

3,00

2

16101217024

ÖZLEM

ARSAKAY

3,00

3

16101217002

BÜŞRA

ŞAHİN

2,78

4

16101217016

EBRU

PAMİR

2,5

5

16101217046

TUĞBA

ÖZMEN

2,50

6

16101217049

MELEK

GALYAN

2,50

7

16101217034

AYSUN

KILINÇ

2,44

7

16101217041

KÜBRA

GÖKMEN

2,44

 

 

TDE İ.Ö İkinci Sınıf

 

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16101216019

NERİMAN

TERCAN

3,50

2

16101216031

MERVE

KARABACAK

3,39

3

16101216006

EMİNCAN

TAŞ

3,17

4

16101216027

SEDA

SAĞLAM

3,06

5

16101216078

HİLAL

ÇELİKSU

3,00

6

16101216052

ESLEM

AYDOĞMUŞ

2,89

7

16101216050

SEVGİ

KALIN

2,50

8

16101216064

SEDA

OVA

2,39

8

16101216008

HALİME

DAL

2,39

 

 

 

TDE İ.Ö Üçüncü Sınıf

 

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16101215004

ELMAS

POKER

3,50

2

16101215034

ŞEYMANUR

GÜLCÜ

3,50

3

16101215056

HATİCE

TEMÜR

3,45

4

16101215068

ŞEYMA

FIRAT

3,25

5

16101215046

EMİNE

BOZ

3,22

6

16101215079

MERVE

BOZKURT

3,17

6

16101215073

ELİF

GÖKSEL

3,17

 

 

TDE İ.Ö Dördüncü Sınıf

 

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

Dönem Not Ortalaması

1

16101214065

HİLAL

PALA

3,64

2

16101214074

AYNUR

GÜNEŞ

3,33

3

16101214020

EBRU

ALBAYRAK

3,33

4

16101214068

MELEK

GÜDER

3,29

 5

16101214040

MERVE

IŞIK

3,24

6

16101214047

GÜLAY

GOĞUL

3,17

7

16101214043

BÜŞRA

MARAŞLI

3,14