BOZOK ÜNİVERSİTESİ

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Geçici Mezuniyet Belgesi Hazırlanan Öğrenciler (2016-2017 Bahar Sonu)

 

Geçici Mezuniyet Belgesi Hazırlanan Öğrenciler (2016-2017 Bahar Dönemi Sonu)

Aşağıda belirtilen öğrencilerin Geçici Mezuniyet Belgeleri Hazırlanmıştır.

Öğrencilerin Geçici Mezuniyet Belgelerini Almaları İçin Yapması Gereken İşlemler

1- Öğrenci Kimlikleri İade Edilecektir.

2-İlişik kesme İşlemi Yapılacaktır. (İlişik Kesme Belgesi Öğrenci İşlerinden alınacaktır.)

3- Mezun Öğrencilerimiz, Mezun Birliğine kayıt yapacaklardır. Mezunlar Birliğine Kayıt için aşağıdaki linke tıklayınız

Mezun öğrenciler Şahsen başvuru yapmalıdır. Belgeleri başka birinin alması için Noter Vekaleti verilmesi gerekmektedir.

 

Mezunlar Birliğine Üye Olmak için bu linke tıklayınız.

 

 

Formasyonla İlgili Herşey İçin Eğitim Fakültesiyle iletişime geçiniz. Eğitim Fakültesi Tel: 0 354 242 1025

 

 

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ I. ÖĞRETİM

 

Öğrenci No

Adı

Soyadı

 

16101113087

Özlem

YILMAZ

 

16101113062

Gülşa

KAR

 

16101113009

Fatma Zehra

SERDAROĞLU

 

16101113028

Burcu

TEKİN

 

16101113033

Aslı

ŞAHİN

 

16101113025

Şule

ÖZTÜRK

 

16101113041

Emine

GÜR

 

16101113047

Nermin

GÜNEYSU

 

16101113066

Büşra

TORUN

 

16101113045

Lale

KESKİN

 

16101113083

Mustafa

ERSÖZ

 

16101113073

Bedrettin

SAİN

 

16101113018

Zeynep Nur

AYAN

 

16101113021

Evrim

AYKUT

 

16101113038

Funda

UYAR

 

16101113022

Merve

BÖĞREKCİ

 

16101113005

Hatice

ETEŞ

 

16101113068

Seher

KARA

 

16101113048

Ayşe

SALMAN

 

16101113001

Ruveyda

YOZGAT

 

16101113019

Mert

ŞEBAP

 

16101113016

Meryem

AKÇA

 

16101113067

Dilek

KAYA

 

16101113037

Gülfidan

ÖZGAN

 

16101113069

Seferhan

POLAT

 

16101113051

Eda

KESKİN

 

16101113059

Yasin

ÜRÜN

 

16101113058

Esra

KOÇAŞ

 

16101113030

Mustafa

SALMAN

 

16101113064

Büşra

KÜÇÜK

 

16101113007

Sevdenur

AVCI

 

16101113012

Fatma

KÖSER

 

16101113053

Merve

KOÇ

 

16101113065

Seval

TİRYAKİOGLU

 

16101113035

Arzu

ÜNAL

 

16101113011

Alemin

AKKAŞ

 

16101113070

Esra

YAYLA

 

16101113043

Banu

ALBAYRAK

 

16101113061

Bedri

USLU

 

16101113040

Yeliz

KAMALAK

 

16101113029

Mehmet Ali Can

ÇELİK

 

16101113063

Müberra

BÖCÜOĞLU

 

16101113057

Ali

POLAT

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ II. ÖĞRETİM

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

 

16101213027

Neşe

YAYLACI

 

16101213019

Yusuf

KILIÇ

 

16101213036

Akın

DEMİREL

 

16101213082

Mine

YÜKSEL

 

16101213033

İlknur

ÜNAL

 

16101213079

Kezban

AKKAYA

 

16101213060

Sümeyra

KARA

 

16101213044

Seda

SARIKAYA

 

16101213078

Zehra

ERDOĞAN

 

16101213038

Havva

AKYOL

 

16101213086

Elif

KIRAĞI

 

16101213087

Nur

KADERO

 

16101213055

Hafize

TEKER

 

16101213016

Abdullah

TOPRAK

 

16101213032

Kübra

COŞAR

 

16101213018

Zeliha

TEMÜR

 

16101213080

Türkan

ÖZKOÇAK

 

16101213046

Fatma

BOZKIL

 

16101213077

Zahide

AKTAŞ

 

16101213040

Gülsüm

SUNGUR

 

16101213047

Hicran

UYSAL

 

16101213035

Seda

AÇIKGÖZ

 

16101213053

Kübra

ÇELİK

 

16101213002

Amine

ÜŞME

 

16101213024

Sümeyra

KURT

 

16101213037

Özlem

ÇÖLKESEN

 

16101213017

Esra

ZEYBEK

 

16101213042

Ramazan

ILIMAN

 

16101213007

Esengül

TAŞ

 

16101213034

İnci

YÜRÜK

 

16101213048

İsmet Batuhan

KANVEREN

       

KİMYA BÖLÜMÜ

Sıra No

Öğrenci Numarası

Adı

Soyadı

 

1610310210

Çiğdem

BALABAN

 

16103111004

Ömer Osman

ÇELİKSOY

       

 

       

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TARİH BÖLÜMÜ II. ÖĞRETİM

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

 

16105213024

Zehra

KOCABAŞ

 

16105213084

Elif

KAYA

 

16105213050

Melike

ARSLAN

 

16105213052

Funda

ÖZTÜRK

 

16105213034

Zeliha

ERTEKİN

 

16105213015

Murat

ÖZGÖR

 

16105213035

Cihat

DELİOĞLU

 

16105210011

Şule

KARAKUŞ

 

16105213089

Öznur

ÖZGÜR

 

16105213041

Hatice Kübra

KARADAŞ

 

16105213047

Semih

SANCAK

 

16105213077

Murat

AKTAŞ

 

16105213049

Ahmet

YILDIRIM

 

16105213097

Murat

KARACA

 

16105213014

Fadime

CANKUR

 

16105213090

Özge

YILDIRIM

 

16105213096

Aylin

DENİZ

 

16105212028

Yasemin

COŞKUN

       
       

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TARİH BÖLÜMÜ I. ÖĞRETİM

 

Öğrenci No

Adı

Soyadı

 

16105113043

Melik

EYUL

 

16105113034

Semra

UVUZTEKİN

 

16105113059

Neşe

ERDOĞAN

 

16105113023

Elif

POLAT

 

16105113062

Hilal

AKDEMİR

 

16105113073

İsa

YÜKSEL

 

16105113027

Tuğba

ÖZLER

 

16105113054

Sedat

TAŞCI

 

16105113010

Sümeyya

ÖZEN

 

16105113082

Şafak

ÇELİK

 

16105113085

Elif

ÖZTÜRK

 

16105113002

Bayram

AYDIN

 

16105113050

Ebru

UZAL

 

16105113064

Pınar

CAN

 

16105113051

Oğur

TUTKAL

 

16105113017

Safiye

AÇIKGÖZ

 

16105113070

Ümit

ARABACI

 

16105113040

Gülcan

EROĞLU

 

16105113008

Özge Nur

SAYLAN

 

16105113068

Şaban Mert

KUYBU

       

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TARİH BÖLÜMÜ I. ÖĞRETİM

Sıra No

Öğrenci No

Adı

Soyadı

 

16105113015

Songül

DEVELİ

 

16105113081

Yusuf

ERCİYAS

 

16105113072

Serhad

MELKELİ

 

16105113066

Serhat

ŞIK

 

16105113075

Nesrin

AYDIN

 

16105113047

Hümmet

KAYA

 

16105113018

Halide

KARAKAYA

 

16105113032

Merve

ASLAN

 

16105113055

Mehmet

NALBANT

 

16105113009

Rümeysa

AYDOĞAN

 

16105113046

Yeşim

GÖKÇEK

 

16105113003

Murat

HOMBAÇ

 

16105113076

Mine

HAZER

 

16105113045

Tolga

GÜMÜŞ

 

16105115091

İlknur Merve

ŞAVUR

 

16105113074

Volkan

ADIGÜZEL

 

16105113057

Hakan

ÇELİK

 

16105113006

Ali

YILMAZ

 

16105113038

Selen

GÖKDEMİR

 

16105113029

Hatice

ŞENAL

 

16105113014

Halil

TUZLACIK

 

16105113087

Serhat

AKSOY

 

16105113030

İsa

KILIÇARSLAN

 

16105113025

Habibe

KURŞUN

       

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TARİH BÖLÜMÜ II. ÖĞRETİM

 

Öğrenci No

Adı

Soyadı

 

16105213037

Yusuf

KOĞ

 

16105213001

Gamze

POYRAZ

 

16105213085

Emin

GÜLEÇ

 

16105213076

Abdullah

KOYUNCU

 

16105213055

Hüseyin

YEŞİLYAPRAK

 

16105213093

Tamer

YÜKSEL

 

16105213020

Kübra

YAVUZ

 

16105213026

Sümeyye

AYDIN

 

16105213023

Kerim Kıvanç

UĞURLUOĞLU

 

16105213070

Serkan

DURDU

 

16105213067

Halime

ARAS

 

16105213045

Kadriye

TAŞDEMİR

 

16105213083

Eylem

ÇALIM

 

16105213063

Seher

ALTINTAŞ

       

 

 

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ I. ÖĞRETİM

 

Öğrenci Numarası

Adı

Soyadı

 

16101113027

Nurcan

GÖRGÜN

 

16101113002

Yusuf Can

KILINÇ

 

16101113071

Kerime

ORHAN

 

16101112032

Öznur

KILIÇ

 

16101113049

Şükran

YİĞİT

 

16101113081

Hayel

ÖZTÜRK

 

16101113023

Hilal

İLBEY

 

16101113014

Banu

SAĞLAM

 

16101113085

Gökçe

KOÇAK

 

16101113042

Hilal

KOLOŞ

 

16101112007

Remziye

ÇAVUŞ

       

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ II. ÖĞRETİM

 

Öğrenci Numarası

Adı

Soyadı

 

16101213012

Rabia

TEMÜR

 

16101213020

Sinem

AYDIN

 

16101213013

Ahmet

KOYUNCU

 

16101213008

Sare

YİĞİTER

 

16101213076

Ümmügülsüm

ÖZÇELİK

 

16101213011

Hasret

ÖZDEMİR

 

16101213049

Kübra

KOÇAK

 

16101213003

Zehra

KUZU

 

16101213070

Merve

ADIGÜZEL

       

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TARİH BÖLÜMÜ I. ÖĞRETİM

 

Öğrenci Numarası

Adı

Soyadı

 

16105113077

İbrahim Halil

KARADENİZ

 

16105112061

Ecem

SÖYLEMEZ

 

16105113049

Mehmet Emin

GÖNÜLAY

 

16105113063

Murat

KURT

 

16105115088

Kadir

GÜZEL

 

16105113042

Leyla Tuğçe

BOZKURT

 

16105113061

Filiz

BOSTAN

 

16105113013

Ebru

KİREÇ

 

16105113031

Şeyma Hürü

EVİN

 

16105113078

Deniz

ÇİFTÇİ

 

16105114085

Esra

ŞAL

 

16105113041

Ayşe

BİLGİN

 

16105111026

Fatih

ÇEVİK

 

16105113020

Sacit Muhsin

KAYA

       

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TARİH BÖLÜMÜ II. ÖĞRETİM

 

Öğrenci Numarası

Adı

Soyadı

 

16105213042

Hülya

ALOĞLU

 

16105213007

Elif

TETİK

 

16105213039

Esra

ŞİMŞEK

 

16105213028

Yasin

AKBULUT

 

16105213095

Güllü

ERENSOY

 

16105213092

Yusuf

KAL

 

16105213018

Yeter

TUZLACIK

 

16105213081

Keziban

KÖDEN

 

16105213086

Meryem

ÖZER

 

16105213074

Seda

ERSOY

 

16105213043

Mehmet

GÖZÜTOK

 

16105213036

Muhammed

YILMAZ

 

16105213080

İbrahim Samed

GEDİK

 

16105213031

Canan

KURŞAT

 

16105213060

Mustafa

ZOBU

 

1610520029

Adil

AYTEN

 

16105212034

Bahri

BAŞPINAR

 

16105212070

Sibel

KÖSEDAĞ

 

16105213062

Göktuğ

POLAT

 

16105212071

Esra

UÇAK

 

Öğrenci Numarası

Adı

Soyadı

 

16106111009

İbrahim

AYDOĞAN

       

 

MATEMATİK BÖLÜMÜ I. ÖĞRETİM

 

Öğrenci Numarası

Adı

Soyadı

 

16104111044

Eyup

AYAN

 

16104111047

Seda Sadiye

EROL

 

16104111052

Özlem

ADIYAMAN

 

16104111059

Büşra

YAĞCI

 

16104115001

Sefa

YILMAZ

       

 

MATEMATİK BÖLÜMÜ II. ÖĞRETİM

 

Öğrenci Numarası

Adı

Soyadı

 

1610420042

Mustafa

KUMAŞ

 

16104210011

Amine Kübra

OĞUZ

 

16104211024

Sefa

DEMİREL

 

16104211040

Suna

ÖZDEMİR

 

 

 

 

   

Biyoloji Bölümü

Öğrenci Numarası

Adı

Soyadı

16106115010

Serdar

ŞAHİN

16106115002

Nisa

GÜMÜŞ

16106115008

Hanife

TÜRKOĞLU

16106115011

Yasemin

KELEŞ DİNÇ